Woensdagmiddag 29 juli haddden we hoog bezoek: Roos van der Spek, manager van de AFAS Foundation was op bezoek. De AFAS Foundation is een onderdeel van het Softwarebedrijf AFAS. De AFAS Foundation ondersteunt projecten in binnen en buitenland op gebied van gezondheidszorg, maatschappij en onderwijs en is een belangrijke sponsor van onze stichting. Met name de Curaçaose Afas-vestiging staat volledig achter de doelstelling van Stichting Miss IQ en is altijd zeer behulpzaam bij het verschepen van alle schoolmeubilair en sportspullen.

Woensdagmiddag was een belangrijk gespreksonderwerp de laatste verzending van materiaal naar Curaçao, in januari van dit jaar. We waren het er allemaal over eens dat het een succesvolle actie is geweest.
Het werd een zeer gezellige middag.

AFAS op bezoek bij Miss IQ

v.l.n.r.Nacima, medewerker Miss IQ, Roos van der Spek van AFAS en Ruth Groenewoud directeur Miss IQ