Stichting MissIQ dankt haar vrijwilligers!

2019, wat een bewogen jaar. Na een slechte start door het verlies van een gewaardeerde vrijwilliger en een verhuizing heeft Ruth toch weten door te pakken. De stichting heeft nieuwe vrijwilligers gevonden en met z’n allen hebben we heel hard gewerkt. Heel Nederland zijn we door geweest. Rotterdam, Helmond, Breda, Amsterdam, maar gelukkig soms ook wat dichterbij zoals Heemskerk, Velsen, Heerhugowaard, Wognum of Alkmaar. Soms een paar uurtjes, soms vermoeiende lange dagen met reizen, inladen, uitladen en containers vullen.

In Augustus zijn er maar liefst 8 containers richting Curaçao gegaan. En nog dit jaar gaan er nog eens 7 containers richting Curaçao. Dat is een recordaantal containers! En daar zijn we uiteraard heel trots op.

Maar ook trots op onze vrijwilligers en daarom spreekt de stichting daar graag haar waardering voor uit.

Dank, dank, duizendmaal dank voor jullie hulp, tijd en inzet. Dank voor het realiseren van ons doel en dank voor jullie maatschappelijke betrokkenheid.