Vanuit de Rotary Club Leiderdorp hebben wij deze week een groot aantal kasten en stoelen mogen ontvangen. Ook schreven zij een leuk stukje over onze stichting;
‘De stichting Miss IQ verzamelt ontzagwekkende hoeveelheden gebruikte, maar nog zeer bruikbare schoolmeubels als stoelen, tafeltjes, bureaus en kasten. De kleine, daadkrachtige organisatie zorgt ervoor dat het meubilair naar de Caraibische zijde van het Koninkrijk der Nederlanden wordt verscheept. Recentelijk werden elf [!] containers met schoolmeubels naar Curaçao verscheept. Aan het vullen van de volgende containers wordt al weer volop gewerkt. Hieraan heeft Rotary Club Leiderdorp een motiverende bijdrage kunnen leveren. Meubilair van de basisschool ’t Bolwerk in Leiderdorp vulde een vrachtwagen en werd naar de loods in Alkmaar vervoerd, van waaruit MissIQ werkt. Rotaryleden hebben de contacten gelegd, hielpen met het sjouwen en stouwen, en verzorgden het vervoer.’
Bedankt voor de donatie, de spullen zeker goed terecht komen!