Donaties van particulieren, organisaties en bedrijven.

Regelmatig ontvangen wij donaties van particulieren, organisaties en bedrijven. Financiële giften of bijdragen in natura. Het zijn soms forse bedragen, maar kunnen ook bijvoorbeeld cadeautjes zijn voor kinderen tijdens de feestdagen of andere kleine attenties.
Daar zijn we altijd heel blij mee!

 

We willen alle bedrijven, stichtingen en particulieren bedanken voor hun steun aan onze stichting. Zij dragen telkens bij aan een mooie toekomst voor schoolgaande kinderen in het Caribisch deel van Nederland.

Met veel dank aan de volgende bedrijven, organisaties en bedrijven

Hieronder staan alle gulle gevers die ons afgelopen jaren hebben geholpen om onze projecten op te zetten.

Donaties werden gedaan door: AFAS Foundation, Burgering verpakkingen, Containerbox.nl, John Pronk Transport en  Papagayo Beach Hotel

Een aantal donateurs willen anoniem blijven. Uiteraard respecteren we hun keuze.

We willen met onze activiteiten doorgaan tot erop alle scholen van alle eilanden een eind is gekomen aan de schrijnende nood in het onderwijs. Met extra middelen kunnen we ons bereik vergroten. Sluit U aan als bedrijf en maak het verschil!